Mieszkania Hetmanskie Legnica - GKN Budownictwo Legnica

Zainwestuj w swój własny kąt przy Żółkiewskiego i wyobraź sobie, że za idealne mieszkanie w idealnej lokalizacji zapłacisz mniej niż mógłbyś sobie wyobrazić.


Wyobraź sobie, że mieszkasz idealnie. W mieszkaniu idealnie skrojonym do Twoich wymagań i oczekiwań, zaprojektowanym i zbudowanym według najlepszych standardów budowlanych. Masz do dyspozycji swój własny, słoneczny taras. Nie musisz tracić czasu w poszukiwaniu miejsca do zaparkowania, bo masz swoje własne miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Wyobraź sobie ciepło w środku zimy. Za ogrzewanie odpowiedzialna jest logoterma ale to Ty jesteś sobie sterem i żeglarzem. To właśnie Ty sterujesz sterownikiem, decydując o tym kiedy i jaka temperatura ma być w Twoim mieszkaniu, nawet w środku lata jeśli taka jest Twoja wola. Co więcej, płacisz za ciepło, które zużyłeś - żadnych ryczałtów i innych podzielników wziętych z sufitu, których logiki nikt nie jest w stanie zrozumieć.

Wyobraź sobie idealną ciszę. Swoje własne mieszkanie w budynku przy uliczce, która nie jest ulicą przelotową, a ruch na niej to tylko Twoje auto i auta sąsiadów. Żadnych TIR-ów, autobusów i pojazdów tranzytowych.

Wyobraź sobie idealną lokalizację. Jak schodzisz w kapciach po zakupy do jednego z dwóch pobliskich marketów, usytuowanych na tyle blisko żeby nie trzeba było uruchamiać auta i na tyle daleko aby dostawa towaru nie zakłócała Ci spokoju skoro świt. Wyobraź sobie, że masz ochotę na piwo i nie musisz zamawiać taksówki, bo z rynku do domu masz przysłowiowy rzut beretem.


W POBLIŻU MIESZKAŃ HETMAŃSKICH

W niedalekim sąsiedztwie osiedla Hetmańskiego znajdują się następujące obiekty:


-przystanek komunikacji miejskiej 100 m

-szkoła podstawowa 200 m

-gimnazjum 100 m

-szkoła średnia 100 m

-basen kryty 50 m

-sala sportowa 50 m

-siłownia 75 m

-boisko pełnowymiarowe ze sztuczną trawą 50 m

-boisko pełnowymiarowe trawiaste 150 m

-kompleks boisk ORLIK 250 m

-kompleks basenów otwartych 800 m

-park miejski – tereny rekreacyjne 800 m

-supermarket LIDL 250 m

Planowane zakończenie budowy 31.08.2018 r.

Perfekcyjne Systemy
Nowoczesnego Ogrzewania

NAWET DO 20% NIŻSZE KOSZTY OGRZEWANIA W PORÓWNANIU DO TRADYCYJNEGO SYSTEMU.

System Logoterm to nowoczesne rozwiązanie w zakresie regulacji centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej w budynkach wielorodzinnych. Każde mieszkanie wyposażone jest w jedną Logotermę. Jest to centrala cieplna dzięki której podukcja ciepłej wody odbywa się w momencie wtedy, kiedy lokator jej potrzebuje, a ogrzewanie mieszkania jest pod pełną kontrolą.

INDYWIDUALNE STEROWANIE CENTRALNYM OGRZEWANIEM.

Kolejną zaletą Logotermy jest możliwość pełnej regulacji systemu ogrzewania. Wyposażona w elektroniczny programator, znajdujący się w mieszkaniu, pozwala lokatorowi samemu decydować, na jakim poziomie ma się utrzymywać temperatura w jego mieszkaniu. Właściciel sam określa wysokość temperatury o każdej porze dnia i nocy.

PRECYZYJNE ROZLICZENIE ZUŻYCIA ENERGII NA PODSTAWIE CIEPŁOMIERZA.

Logoterma jest wyposażona w indywidualny dla każdego mieszkania licznik ciepła, który zlicza całe ciepło dostarczone do mieszkania łącznie na cele centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Gwarantuje to lokatorom jednoznaczne i uczciwe rozliczenie zużytej energii..

REALIZOWANIE FUNKCJI OGRZEWANIA PRZEZ CAŁY ROK.

Dzięki systemowi Logoterm w budynku nie mamy pojęcia tzw. sezonu grzewczego kiedy to zarządca w porozumieniu z dostawcą ciepła decydują za lokatora kiedy grzejniki będą ciepłe a kiedy nie. W budynku JHM oraz każdy wyposażonym w Logotermy to lokator sam decyduje kiedy rozpoczyna i kiedy kończy tak zwany sezon grzewczy. Może też nawet włączać ogrzewanie np. pod koniec lata w wybrane ciepłe dni lub wieczorami w celu ogrzania wybranego pomieszczenia np. łazienki.